Materiálovo super tričká aj boxerky. Priateľ je spokojný :)
Super, len tento jemne zihany material je trochu hrubsi material ako klasicky material. Inak super.
Manželovi sa páči strih aj materiál je spokojný
Nevihovuje mi hrúbka materiálu. Ale to je iba môj názor , lebo použivam hrubšie ponožky















































